OTOMOTİV SEKTÖRÜNE 6.000.000 TL DESTEK

İmalat sanayi sektöründe teknolojik yenilikler yapmak, ürün çeşitliliğini arttırmak, yeni fikirleri oluşturmaya ve hayata geçirmeye fırsat vermek, endüstriyel faaliyetlerin rekabetçi hale getirilmesi amacıyla bu sektörde yer alan işletmelerin güçlü AR-GE projelerinin nitelikli, sağlam bir şekilde desteklenmesini sağlamaktadır.

İŞİNİZİ KURARKEN DESTEK ALIN !

KOSGEB kendi işini kurmak , girişim yapmak isteyenler için farklı alanlarda destekler vermektedir. . Girişimcilik Desteği Projesi'den 50.000 TL ile 370.000 arasında yararlanmanız mümkündür. Geleneksel Girişimci Desteği ve İleri Girişimci Desteği olarak ikiye ayrılan bu destek programı için bilmeniz gereken detaylardan yazımızın devamında bahsettik.

ARGE DESTEK PROGRAMI 16. PROJE ÇAĞRISI

Tarım Bakanlığı tarafından verilecek olan AR-GE Destek Projesinin detaylarını sizler için hazırladık.

İMALAT SANAYİDE DİJİTALLEŞME DESTEĞİ

İçinde bulunduğumuz dönemde hızlı ve sürdürülebilir ekonomik büyüme için; modern imalat ve bilişim teknolojilerinin desteği ile verimlilik ve yüksek katma değer odaklı imalat sanayi yapısının oluşturulması gerekmektedir.

Malogra Girişimcilik Akademisi’nin Yeni Eğitimi 14 Mart’ta Başakşehir Living Lab’de !

Yatırımlar ve girişimlere en büyük destek devlet destekleridir. Türkiye’de pek çok kurumun, farklı pek çok alanda verdiği desteklerle işinizi geliştirmek ve finansal yükünüzü hafifletmek mümkün.

Bizbizze Kadınlar İçin Fikir Destek Derneği'ndeki Eğitimlerimizi Başarı İle Gerçekleştirdik

Şubat ayında Bizbizze Kadınlar İçin Fikir Destek Derneği'nin ev sahipliğinde; iki ayrı kadın girişimci grubuna, iki ayrı oturumda, girişimcilikte finansal avantajlar elde etmenin yollarını anlattığımız eğitimlerimizi gerçekleştirdik.

2020’nin İlk Eğitimi Kworks’te Gerçekleşti!

Malogra Danışmanlık olarak 2020 yılına da hızlı bir giriş yaptık ve senenin ilk eğitimini gerçekleştirdik.

Malogra Danışmanlık Girişimcilik Akademisi – Devlet Teşvik ve Hibeleri Eğitimi

Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizden birisi olan “Devlet Teşvik ve Hibeleri” konulu eğitimimize katılan ve birbirinden farklı sektörlerde, birbirinden farklı pozisyonlarda bulunan ancak ortak hedefleri kendi işlerini geliştirmek olan girişimci ruhlu katılımcılarımıza başarılı geçen eğitim süreçlerinin ardından almaya hak kazandıkları katılım sertifikalarını verdik.

Yatırımlara Devlet Hibe ve Teşvikleri Eğitimi 16 Kasım'da Başlıyor!

Bir ülkede ekonomik büyümeye ve istihdama en büyük katkıyı sağlayan yeni yatırımlardır. Yapılan her yatırım bulunduğu bölgeye değer katmaktadır.

Haydi bu işe “Giriş”elim

Bu yazıyı hem bir “101- Girişimciliğe Giriş” dersinin başlangıcı hem bir girişimcinin tecrübeleri hem de girişimciliğe dair bir finansçının yorumları gibi görebilirsiniz.